„ASAP vertimai“ verčiame raštu daugiau kaip iš/į 40 kalbų tiek asmeninius dokumentus, tiek specializuotus tekstus, netaikant papildomo antkainio už teksto sudėtingumą, nes kiekvienam darbui atlikti reikia vienodo kruopštumo ir žinių. Specializuotus vertimus atlieka profesionalūs vertėjai ir redaktoriai, ne tik puikiai mokantys užsienio ir gimtąją kalbas, bet ir turintys tam tikros srities (specializacijos) žinias ir darbo patirtį.

Verčiame įvairių sričių tekstus, pvz.:

  • teisinius;
  • medicininius;
  • finansinius;
  • techninius;
  • turizmo;
  • logistikos;
  • reklaminius ir marketingo;
  • kosmetikos ir kosmetologijos;
  • informacinių technologijų.

 Bendradarbiaujame su užsienio vertimų biurais ir vertėjais, tad verčiame ne tik iš lietuvių į užsienio kalbas ir atvirkščiai, bet ir kitomis kalbų kombinacijomis.

 

Kreipkitės į mus ir užsakykite pageidaujamos kalbos vertimą arba užpildykite užklausą.

 

KITOS PASLAUGOS

 Jūsų vardu išduotų dokumentų gavimas valstybinėse institucijose

Jei Jūs gyvenate užsienyje ir negalite grįžti išsiimti dokumento (gimimo liudijimo, santuokos liudijimo, pažymos apie šeiminę padėtį, teistumo (neteistumo) pažymos ir kt.) valstybinėje institucijoje, mes tai galime atlikti už Jus. Susisiekite su mumis tel. +370 670 21006 ar el. paštu info@asapvertimai.lt, ir mes patikslinsime ir informuosime Jus apie reikalingus dokumentus ir veiksmus kiekvienu konkrečiu atveju.

 

Dokumentų siuntimas paštu ir kurjerių paslauga

Neturite galimybės atvykti į mūsų biurą ? Gyvenate užsienyje ar kitame Lietuvos mieste? Ne bėda. Mūsų kurjeris gali atvykti pas Jus paimti dokumentų ir Jums pristatyti jau paruoštus vertimus.

Siunčiame registruotus ir paprastus laiškus Lietuvoje ir į užsienį.

Bendradarbiaujame su skubių siuntų tarnybomis, kurios pristatys laiškus ir siuntinius Jūsų nurodytu adresu.

Susisiekite su mumis tel. +370 670 21006 ar el. paštu info@asapvertimai.lt

Kreipkitės į mus ir užsakykite pageidaujamos kalbos vertimą arba užpildykite užklausą.

Bendradarbiaujame su užsienio vertimų biurais ir vertėjais, tad verčiame ne tik iš lietuvių į užsienio kalbas ir atvirkščiai, bet ir kitomis kalbų kombinacijomis. Kreipkitės į mus ir užsakykite pageidaujamos kalbos vertimą arba užpildykite užklausą.

 

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos

Vertėjams siūlome bendradarbiavimo galimybe. Jei Norėtume prisijungti prie mūsų komandos, maloniai kviečiame užpildyti registracijos formą